Історія бренду

Історія бренду

Історія Webert починається в далекому 1975 році, коли Карло Занетта заснував її. Своєю метою він бачив не тільки виробництво якісних і елегантних змішувачів, а й допомогу в створенні унікальних інтер'єрів в ванних кімнатах своїх клієнтів. Зараз, коли на посаді глави компанії Карло змінив його син Емануель Занетта, до основних цілей додалися сучасні технології та інновації.

 Встановлюючи на своїй кухні або у ванній сантехніку Webert, ви привносите в неї вишуканість, надійність та італійську якість.

 Філософія компанії ґрунтується на тісному сплетінні екології та технології. Саме це дозволяє досягти гармонії в інтер'єрі і зробити з ванної кімнати і кухні єдиний організм. Одні колекції сантехніки наблизять вас до природи, дозволяючи зануритися в чистоту і спокій витончених форм. З іншими серіями змішувачів ваша ванна перетвориться в машину часу, в якій ви відчуєте всі переваги технологій майбутнього, створених для вашого затишку.

 Від ідеї до створення змішувача

Змішувач з'являється у вигляді ескізу на папері, звідки і починається його життєвий шлях. На основі ескізу розробляється комп'ютерна модель, на якій перевіряються функції, закладені в новий продукт. Кожна деталь проходить комп'ютерні тести, щоб усунути всі недоліки ще на етапі проектування.

 Для виготовлення змішувачів та душових систем використовують матеріали, сертифіковані для виробів, що стикаються з питною водою - латунь і нержавіюча сталь. Кожен постачальник проходить щорічні перевірки якості сировини, що поставляється.

 Готовий проект надходить на виробництво. Високоякісна сантехніка повинна створюватися на високоякісному обладнанні, тому на заводі Webert застосовується тільки сучасне обладнання. Невід'ємна частина виробництва - контроль якості продукції на кожному етапі. Такий підхід забезпечує відсутність неякісної та бракованої сантехніки.

 Зовнішнє покриття сантехніки створює додатковий захист від подряпин, забруднень і збільшує термін її служби. Забарвлення і матування продукції виробляється в спеціальних цехах, щоб забезпечити рівномірний шар і виключити потрапляння пилу та інших забруднень під фарбу. Також для обробки деяких колекцій застосовуються кристали Swarovski, які створять розкішний інтер'єр.