Доставка

 Доставка по всій території України відбувається по тарифам перевізника.

Час доставки

Час доставки погоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації і оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 13:00 до 18:00 години, у суботу та неділю доставки немає. Товари, замовлені в п'ятницю, суботу та неділю доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

-якщо замовлення підтверджено менеджером до 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 13:00 і 18:00 год;

 -якщо замовлення підтверджено менеджером після 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 15:00 і 18:00 год.

Ви також можете вказати будь-який інший зручний час доставки, і покупка буде доставлена в зручний для вас час. Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з клієнтом.

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: видаткова накладна, гарантійний талон, якщо передбачено виробником. При оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації. Ціна, зазначена в документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни.

При доставці замовленого Вами товару необхідно перевірити комплектність доставленого товару та наявність механічних пошкоджень. Претензії щодо механічних пошкоджень приймаються тільки при отриманні товару.