Graff

Graff

Компанія GRAFF веде свій початок з 1922 року і її головний офіс розміщується в Мілуокі, США.

Для задоволення зростаючих потреб американського ринку Meridian International Group придбала Valvex, європейського виробника клапанів і сантехнічної арматури, заснованого в 1922 році GRAFF, протидіючи тенденції до зменшення витрати на виробництво і наголошуючи на якість і передовий дизайн, скоро стає зразковим брендом для американського ринку.

Будучи однією з компаній, керованих фінансовою групою Meridian International Group, GRAFF володіє сертифікатом ISO 9001. Стратегія Meridian – це об'єднання давньої європейської історії виробництва клапанів і сантехнічної арматури для інших компаній з більш як 30-річним американським досвідом виробництва.

До списку престижних клієнтів Meridian входить багато глобальних компаній, що працюють в області інженерії, а також найбільший американський виробник мотоциклів.

У 2010 році для посилення присутності на європейському ринку, GRAFF створює філії в Італії, в місті Флоренція.

Компанія, в якій працює понад 1000 кваліфікованих співробітників, контролює весь виробничий ланцюжок, будучи, таким чином, виробником з ідеальною вертикальною інтеграцією.

На сьогоднішній день зростання бренду GRAFF триває, постійно тестуючи та розробляючи нові колекції класу люкс для ванної кімнати.