Історія бренду

Історія бренду

Ми виробляємо комфорт понад 40 років ...

TRES GRIFERÍA - це сімейне підприємство з більш ніж 40-річним досвідом виробництва і збуту першокласної водопровідної арматури для ванної та кухні, гідромасажних стійок, душових піддонів і аксесуарів для ванної кімнати. Філії в Німеччині, Польщі та Португалії а також основне виробництво розташоване на площі понад 30 000 в Vallirana (Барселона), де виробляють понад 3 000 моделей водопровідної арматури: це одна з найбільших на європейському ринку компаній, яка ставить на чільне місце сервіс, якість і цінову політику.

Повний цикл виробництва в сучасних цехах, що забезпечують належну якість і контроль за всім процесом виробництва, а також система управління, яка гарантує поставки і дозволяє звести до мінімуму завантаженість складів клієнтів, зробили компанію TRES лідером європейського ринку з товаром високої якості для зручності користувача.

Повна гамма продукції TRES задовольнить потреби найвибагливішого покупця. Естетика і комфорт, поряд з високим ступенем технологічності, - ключові пріоритети компанії, що дозволяють розробити оптимальне рішення в сфері нових тенденцій оформлення кухні та ванної кімнати.

Широка гамма і висока якість продукції TRES дозволили вивести марку на загальносвітовий рівень.

Філії в Німеччині, Польщі та Португалії - це плід багаторічних зусиль по підтримці якості, висококласного сервісу і конкурентоспроможних цін.

Завдяки постійному вдосконаленню приміщень, процесу виробництва і технології, марка TRES вважається однією з компаній в Іспанії, здатних виробляти і реалізовувати дану продукцію.

Просторі і сучасні виробничі приміщення TRES в Vallirana (Барселона) демонструють безперервний розвиток марки, яка таким чином підвищує ефективність, якість послуг і всієї гами своєї продукції.