Tres logo.JPGTres - бренд, відомий багатьом споживачам, що не дивно. Компанія вже довгий час функціонує на європейському ринку. Головний напрямок діяльності виробника - виготовлення високоякісної сантехніки для середнього цінового сегмента споживачів. Так, наприклад, Tres змішувачі - це унікальний винахід, представлений в оригінальному по дизайну вигляді. Це можуть бути оригінальні форми, вигадливі геометричні фігури, поєднання незвичайних матеріалів між собою і т.п. Але краса і унікальність - це далеко не єдині переваги продукції.

Головний принцип в роботі компанії - створити зручність для користувача. Тому продукція, яка випускається під брендом Tres, завжди легка в монтажі та експлуатації.

Змішувачі Tres проходять жорсткий контроль якості, тому на «виході» брак продукції практично виключений. Сантехніка Tres виробляється з високоякісних і безпечних для здоров'я людини і навколишнього середовища матеріалів. Спеціальне покриття обладнання не дозволяє розвиватися корозії, грибку та іншим негативним «співмешканців» високої вологості.