Treess logo.png

Кераміка і сантехніка італійського виробництва завжди вважалися найбільш якісними і оригінальними по дизайну. Багаторічні традиції виробництва даної продукції в Італії дозволяють майстрам створювати справжні зразки надійності. В Італії представлено багато фабрик по виробництву сантехніки стандарт і еліт класу, але особливо виділяється з їх числа бренд Gruppo Treesse.

Даний виробник вже багато років спеціалізується на виготовленні елітної, оригінальної сантехніки, а також різних аксесуарів для ванних кімнат. Сантехніка Gruppo Treesse представлена: звичайними і гідромасажними ванними, душовими кабінами та іншими аксесуарами.

Бренд був заснований в 1976 році і продовжує активну діяльність сьогодні, створюючи оригінальні і надійні товари для ванних кімнат. Gruppo Treesse - розкішна ванна у вашому домі.

Продукція сантехніка Gruppo Treesse - це унікальні по дизайну і функціональні в застосуванні аксесуари і сантехніка, яка зробить вашу ванну зручною, затишною і стильною. Також компанія випускає меблі для ванних кімнат, що відрізняється своїм нестандартними формами і оформленням. Неповторний стиль виробника проявляється в деталях.

Наприклад, ванна Gruppo Treesse може бути декорована кристалами Swarovski , розписом, і іншими ексклюзивними матеріалами. Незважаючи на такий неординарний дизайн виробів, сантехніка бренду відрізняється своєю функціональністю і практичністю. Дизайнери фабрики зуміли знайти гармонійне поєднання краси і зручності, тому продукція Gruppo Treesse користується великим попитом серед споживачів.