Історія бренду

Історія бренду

Починається історія німецької компанії TECE в 1955 році. Спочатку це було спеціалізоване конструкторське бюро, яке спеціалізується на розробці нових інженерних систем для житлових і комерційних об'єктів. Метою створення компанії стало підвищення інженерної культури, що дозволяє зробити монтаж та експлуатацію систем життєзабезпечення більш привабливим, легким і надійним.

Основні віхи розвитку і становлення бренду:

1955 рік. Німецький інженер Герд Фелінгс засновує компанію TECE. Головний напрямок її діяльності - випуск високоякісної інженерної сантехніки. Перша продукція бренду - труби TECE.

1957 рік. Визнання продукції TECE в Німеччині і її популяризація по всій країні. Поява нових видів виробів і обладнання, бурхливий розвиток виробничих потужностей.

1960-70 роки. Постійне вдосконалення топових моделей і обладнання. Розширення виробництва. Вихід на європейський ринок. Розробка і випуск комплексних рішень для оснащення систем опалення, водопостачання і каналізації.

1987 рік. Компанією TECE починає керувати Томас Фелінгс. Він ставить цілі на збільшення виробничих об'єктів. Відкриваються нові технологічні лінії і фабрики в різних містах Німеччини.

1993 год. Випуск нових видів фітингів, в яких відсутня гумовий ущільнювач. Налагоджено серійне виробництво труб ПВХ з алюмінієвим шаром.

1995 рік. Розробляється інноваційна інсталяція TECE. Вона дозволила виробляти прихований монтаж підвісних моделей сантехнічного обладнання, яке відразу стало користуватися великою популярністю у європейських споживачів.

2000 рік. Розпочато виробництво спеціального бачка для виконання монтажу прихованим способом. Створюється новий профіль TECE для посилення арматури підвісних систем.

2004 рік. У конструкторському бюро компанії відкрито новий напрям діяльності - розробка дренажних систем нового типу для оснащення сучасних ванних кімнат. Дренажні канали TECE значно розширили технологічні і технічні можливості сучасних дизайнерів, архітекторів та інженерів.

2007 рік. Компанія випускає на ринок ексклюзивну скляну панель для незалежного, естетично привабливого монтажу сучасних підвісних моделей сантехніки.

   Протягом останніх 15 років група компаній TECE приділяє велику увагу розробці нових видів обладнання для обігріву приміщень. Акцент робиться на розробці комплексних рішень, які дозволяють оснастити об'єкти повністю «під ключ», включаючи всі деталі і стикувальні елементи. TECE тепла підлога виконаний саме за таким принципом.