steinberg logo.pngНімецька компанія Steinberg - одна з наймолодших підприємств на німецькому ринку виробництва змішувачів.

Вона створена згуртованою групою професіоналів, які мають досвід роботи на кращих фабриках, які прийняли рішення створити свій бізнес. Центральний офіс компанії Steinberg знаходиться в Дюссельдорфі. Основою асортименту стали змішувачі, а також пристосування для ванних кімнат.

Досить швидко молода фірма змогла показати, що якість її продукції абсолютно не поступається виробам авторитетних брендів Німеччини. Змішувачі марки Steinberg виготовляються за індивідуальними технологічних процесів, відповідно антикорозійним, шумовим і гідравлічним нормам ЄС. Відмінними рисами колекцій цього бренду є стиль, елегантність і використання кращих матеріалів. Не секрет, що однією з важливих складових довговічності змішувача є його картридж. У зв'язку з цим компанія Steinberg в своїх моделях використовує популярний картридж марки седан. Не дивно, що з подібним чітким плануванням виробничого циклу, підприємство дає гарантію на свою продукцію.

Над розробкою зовнішнього вигляду продукції трудиться відома дизайн-студія в Берліні. Її керівником є ​​М. Шнайдер.

Один з основних девізів фабрики говорить, що виробник на волю випадку не залишає нічого. Це означає, що кожна модель скрупульозно продумана ще на етапі проектування, а перед відправкою в серійне виробництво, багаторазово протестована і ретельно досліджена контрольної службою. Фабрика Steinberg гарантує найвищий рівень якості та відповідає репутацією за будь-яку продукцію з її фірмовою маркуванням.