sanit logo.jpg

Німецька фабрика сантехніки Sanit утворилася в 1945 році. З перших років існування компанія взяла за основний напрямок виробництво інженерної сантехніки високої якості. Сьогодні - це один з лідируючих брендів, яким довіряє Європа. Виробник сантехніки Sanit створює свої товари, ґрунтуючись на модні тенденції інтер'єрного дизайну і інновації в світі якісних і довговічних матеріалів.

Компанія Sanit спеціалізована на виробництві санітарних пластмасових виробів, а також інсталяційних систем. Sanit входить в групу Aliaxis (Бельгія / Франція) провідного світового лідера по застосуванню пластмас в будівництві.

Пластмасові частини виробляються повністю автоматизовано за допомогою лиття під тиском і методом пресування. Лиття під тиском як раціональна технологія переробки пластмас дозволяє виробляти складні, функціонально специфічні елементи. При цьому слід звернути особливу увагу на нову установку для виробництва вбудованих кнопок змиву. Пластикові відходи виробничого процесу упорядковано і піддаються 100% переробці.

У виробництві інсталяцій використовується новітні системи автоматичного проектування (CAD) для досягнення найвищої якості і технічної досконалості своїх виробів.