riho logo.pngКомпанія RIHO CZ, A.S. створена в 1994 році як дочірнє підприємство голландської компанії RIHO INTERNATIONAL.

Концепція бренду Riho - виробництво високоякісної санітарно-гігієнічної продукції для вимогливих споживачів зі Східної Європи.

Прийшовши на ринок сантехнічної продукції відносно недавно (в кінці 90-х років минулого століття), торговий бренд Riho стрімко виріс і став домінувати в своєму класі. Сильна і високопрофесійна група розробників і дизайнерів забезпечила гарантований успіх. Зокрема, особливо, хотілося б відзначити, анатомічні ванни і гідромасажні душові кабінки.

Бездоганна технічна і естетична реалізація поставлених завдань, прирікла на успіх будь-яке починання сантехніки Riho. А саме, всі нові розробки цієї компанії користуються високою популярністю і не залежуються на полицях спеціалізованих магазинів. Всього кілька років тому, для того, щоб купити оригінальну сантехніку Riho багато споживачів готові були чекати декілька тижнів, але тепер, потреби в цьому немає.

Виробництво RIHO зараз є одним з основних постачальників сантехніки на Європейський ринок. Акрилові ванни RIHO добре відомі у Франції, Бельгії, Німеччини, Словаччини, Голландії, Чехії та інших Європейських країнах. Виробництво RIHO оснащене найсучаснішим обладнанням і працює з перевіреними постачальниками сировини, що забезпечує високу якість і надійність продукції, що випускається. Всі ванни і піддони виготовляються з 100% акрилу 6-8 мм англійського виробника LUCITE.