pestan logo.png

Завод Pestan належить приватній компанії і розташований в селі Буковік неподалік від міста Аранджеловац в Сербії. Заснований він був в 1989 році під назвою Суперпласт. Пізніше була створена торгова марка Pestan, назву якої згодом отримала вся компанія.

Продукція Pestan - це сербська сантехніка, вироблена в Сербії, а не замовлена ​​в іншій країні і випущена під їх маркою.

Особливістю виробника є багаторівнева система контролю на виробничому відсіку і постійна перевірка сформованого асортименту в лабораторних установах, які пройшли акредитацію і сертифікацію. Pestan завжди надає гарантію на преміальну якість виробленого товарного переліку.

 Основним завданням в роботі компанії є обробка пластмаси та виробництво виробів з ПВХ, поліетилену і поліпропілену. Для ефективної конкуренції керівництво Pestan постійно вкладає інвестиції в модернізацію обладнання, а необхідність відповідати жорстким європейським стандартам якості змушує ретельно стежити за якістю продукції. Те, що вироби компанії Pestan активно продаються в європейських країнах, доводить, що всі ці зусилля не були марними і якість сантехніки Pestan є дійсно дуже високою.