ideal standard logo.jpg

Ideal Standard International є одним з найбільших виробників сантехніки і змішувачів в світі. Компанія має 64 виробничих підприємства в 25 країнах і реалізує продукцію більш ніж в 100 країнах.

Основним інструментом Ideal Standard в осмисленні простору ванної кімнати є креативність. Компанія ставить перед собою мету створити життєвий простір, здатний відобразити Вашу індивідуальність. Дизайн, функціональність та інновації об'єднуються, щоб втілити в реальність Ваші мрії, створити ваш власний стиль в місці, яке так важливо для відновлення фізичних і духовних сил.

Унікальні ноу-хау Ideal Standard дозволяють сміливо поєднувати різні матеріали, створюючи при цьому незвичайні речі. Новий підхід, що передбачає єдине стилістичне рішення всіх елементів ванної кімнати і використання благородних матеріалів, створює унікальний простір для насолоди.

Дизайн, форми, колірна палітра - все це з часом змінюється, поступаючись місцем новим модним тенденціям, але висока якість Ideal Standard залишається незмінною. Щоразу фахівці компанії створюють більше, ніж просто колекцію предметів для ванної кімнати. Вони створюють новий рівень комфорту. Вони запрошують вас випробувати нові відчуття.