hansgrohe logo.pngКомпанію Hansgrohe заснував в 1901 році Ханс Грое.

Hansgrohe виробляє і випускає продукцію під трьома всесвітньо відомими брендами:

·        Hansgrohe - інноваційні продукти для ванної кімнати та кухні, в тому числі змішувачі, душі, системи зливу і аксесуари.

·        Axor - дизайнерські колекції змішувачів і аксесуарів для ексклюзивної ванної кімнати.

·        Pharo - wellness-системи для індивідуальної ванній, включаючи душові панелі і системи, душові та парові кабіни, гідромасажні ванни.

Протягом своєї історії компанія Hansgrohe заслужила репутацію провідного новатора в сфері технологій і дизайну сантехніки. Фабрика Hansgrohe створює оригінальну продукцію, яка робить ванну кімнату більш зручною, функціональною і естетичною.

Протягом всієї історії день за днем ​​фахівці компанії вдосконалюють продукцію. Своїм успіхом Hansgrohe зобов'язана трьом основним принципам: акуратність, педантичність і неперевершену майстерність. Численні інноваційні знахідки фахівців задають стандарти якості для всієї галузі.

Вже більше століття компанія, управління якою все також знаходиться в руках однієї сім'ї, є законодавцем в світі сучасних, високотехнологічних дизайнерських ванних кімнат. Компанія Hansgrohe стала однією зі світових лідерів в області виробництва сантехніки.