gsg logo.jpgКомпанія GSG популярна серед любителів якісної і стильної сантехніки - у багатьох країнах світу це успішне виробництво відоме і затребуване як серед приватних покупців, так і серед професійних оформлювачів. Цікаві моделі, широкий асортимент, надійність і міцність - моделі цієї фабрики стануть справжньою окрасою ванної кімнати вашого будинку або квартири, зроблять її більш ефектною, функціональної і комфортабельною.

Колекції GSG відрізняються дизайном, що запам'ятовується, над яким працюють кращі художники - продумані форми, приємні лінії, досконалість деталей видає елітну сантехніку, гідну кращих будинків і квартир світу. Різноманіття моделей допоможе підібрати оптимальне рішення саме для вашого інтер'єру, а різноманітна палітра (кераміка пропонується в дванадцяти кольорах!) дозволить знайти варіант як для сучасного, так і для класичного приміщення. Зелений або чорний, помаранчевий або білий, виклик або традиційність? Вирішувати тільки вам, адже вам повинно бути максимально комфортно у власній ванній.

Раковини, умивальники, біде, унітази, створені на фабриці GSG, можуть бути не тільки з кераміки, а й зі скла - приголомшливе рішення для любителів чогось особливого, незвичайного, небанального. Ви можете відчути себе талановитим дизайнером, створюючи чудовий інтер'єр ванної кімнати, а моделі відомого виробника допоможуть вам в цьому.