GRB logo.pngІспанська фабрика з виробництва високоякісної арматури GRB, виробляє сантехнічну продукцію високої якості, яку відображено в поєднанні декількох важливих підходів до виробництва продукції: технологічний, інтелектуальний і естетичний. Саме так компанія GRB зуміла завоювати європейський ринок, залишаючись на ньому одним з лідерів з виробництва змішувачів.

 На рахунку виробництва GRB різноманітні змішувачі: термостатичні, змішувачі дозволяють значно скорочувати споживання води, безпечні змішувачі, змішувачі, які дарують турботу і комфорт.

За кожним етапом виготовлення сантехнічної продукції стежить величезна кількість досвідчених фахівців - не дивно, що якість вироблених товарів підтверджується сертифікатами відповідності, якості та походження. Кожен GRB змішувач виготовляється з латуні, а душові лійки, які також входять в лінійку, можуть виггтовлятися і з пластика - проте, це далеко не повний асортимент GRB.

Торгова марка GRB прагне кожен день йти в ногу з часом, впроваджувати різні інновації, відповідно до запитів споживачів і розробляти технологічно передові продукти нового часу.