Graff Logo.jpgЗ 1922 року центральний офіс американської компанії GRAFF знаходиться в США (Мілуокі). Торгова марка виробляє елітні душові системи, змішувачі, сантехніку та меблі для ванної кімнати. Оригінальна стилістика і висока якість виконання дозволили фабриці поступово розширити свої виробничі площі та успішно конкурувати з відомими італійськими виробниками. Офіси компанії також знаходяться і в Європі (Краків, Флоренція). За чималі дев'яносто років свого існування, компанія GRAFF завоювала статус незаперечного лідера, що створює нові модні тенденції в світі дизайну.

Завдяки використанню новітніх розробок і праці креативних дизайнерів кожна колекція сантехніки або аксесуарів для ванної кімнати від GRAFF стає безперечним трендом в світі інтер'єрної моди.

Сантехніка та аксесуари GRAFF представлені в найрізноманітніших стилістичних напрямках. Ідеальний баланс скоєних форм і функціональних елементів в колекціях GRAFF створюють нову естетику ванних кімнат, де сантехніка виконує не тільки функціональну роль, але і є яскравим інтер'єрним акцентом. Впровадження у виробництво інноваційних технологій, використання екологічно чистих і безпечних матеріалів забезпечує відмінну якість продукції компанії.