Історія створення FIMA Carlo Frattini

Історія створення FIMA Carlo Frattini

Італійський концерн FIMA Carlo Frattini, що займається виробництвом сантехніки, був заснований в 60-х роках ХХ століття і вже протягом 50  років успішно виробляє якісні та конкурентоспроможні: змішувачі, сантехнічну арматуру, обладнання для душа і іншу сантехніку.

"Створюючи в 60-і роки компанію, я вже мав досвід у цій сфері, оскільки на той час я давно працював як ремісник. Я винаходив особливі типи машин для обробки гнучких сантехнічних підводок. Я почав з аксесуарів, а потім, разом з моєю родиною , ми увійшли в сектор змішувачів.

Наше підприємство – сімейного типу. Це важливий фактор, який залишається незмінним.

Сьогодні мої діти і моя сім'я керують компанією. Кран став нашою "метою" через яку нам вдалося передати свій імідж, марку і стиль. І хоча ми були одними з останніх, хто зайнявся виготовленням такого роду продукції, протягом п'ятнадцяти років ми виросли і досягли такої спеціалізації, яка ставить нас в число кращих виробників кранів в Італії ".

Карло Фраттіні, президент компанії FIMA Carlo Фраттіні SpA

FIMA CARLO FRATTINI за роки своєї еволюції постійно удосконалює виробничий процес з метою зведення до мінімуму споживання ресурсів. Для цього в 2011 році було встановлено нове фотогальванічне обладнання, яке дозволяє компанії бути незалежною від постачань енергії.

Цінності, на яких заснована робота фірми, знаходять відображення в численних міжнародних сертифікатах, отриманих і підтримуваних. NF Франція, Німеччина LGA, CSA-NSF61 Канада - США, Швейцарія SVGW, EMI Угорщина, Гонконг, ZIK Хорватія, Росія РСТ, PSB Сінгапур, TIS і АВСТРАЛІЯ Таїланд, а також інші сертифікати, відповідні системі якості ISO 9001: 2008.