emco logo.jpgВідомий австрійський бренд Emco був заснований в 1947 р. Спочатку, компанія займалася випуском токарних верстатів та інструментів. І тільки згодом, через багато років, одним з напрямків діяльності фабрики став випуск аксесуарів для ванних кімнат, що відрізняються впізнаваним стилем і строгими, лаконічними формами.

Геометричні форми склянок і тримачів для туалетного паперу, гачків для одягу зробили Emco одним з найбільш популярних і затребуваних серед інших виробників. Використання якісних матеріалів, таких як скло, сталь, високоякісний пластик призвело до створення елітних і сучасних виробів, що гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

Хромоване покриття забезпечує не тільки надійний захист поверхні від впливу вологи, але і створює гармонійний і стильний дизайн, в якому всі елементи декору перегукуються між собою, доповнюючи один одного. Витримані в класичному німецькому стилі, більшість виробів з легкістю поєднуються між собою. Адже створення інтер'єру ванної кімнати, що відрізняється яскравою індивідуальністю і комфортом, стало набагато простіше