cordivari logo.pngКомпанія Cordivari заснована в 1972 році і є найбільшим італійським виробником теплоаккумуляторів, бойлерів, ємностей для стиснутого повітря, дизайнерських радіаторів, сонячних нагрівальних систем, повітропроводів і харчових контейнерів.
Відмінною особливістю цього бренду є оригінальний дизайн радіаторів, велика різноманітність кольорів і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Радіатори Cordivari виготовляються на нових виробничих лініях, на яких здійснюється суворий контроль якості.
Товарообіг Cordivari становить понад 80 мільйонів євро в рік, а виробничі потужності займають більше 200000 квадратних метрів. Cordivari стала провідною компанією в галузі і активно розвиває розробку і виробництво нагрівальних систем, оптимізації їх використання, працює в напрямку енергозбереження та захисту навколишнього середовища. Технологічні, ергономічні та екологічні пріоритети дозволяють працювати з орієнтацією на людину і навколишнє середовище. Компанія успішно впровадила природоохоронну систему UNI EN ISO 14001: 2004 та систему якості UNI EN ISO 9001: 2008.