blanco logo.jpg

Компанія Blanco була створена в Німеччині в 1925 році.

Серед продукції компанії представлений широкий асортимент обладнання для кухні. Основний обсяг продажів випадає на мийки, які виступають найбільш оптимальним рішенням для сучасних інтер'єрів і відрізняються відомим німецьким якістю. Нові концепції дизайну мийок дозволяють економно витрачати вільний простір і забезпечувати найкраще зручність.

Лінія змішувачів Blanco забезпечує не просто подачу води, а максимум функціональності у використанні. Великий вибір моделей і матеріалів з якого вони виготовлені, робить представлені змішувачі універсальним рішенням для будь-яких кухонь.

Напрямок аксесуарів від компанії допоможе оснастити кухню необхідними дрібницями, які важливі для зручності і функціональності. Серед продукції представлено безліч моделей решіток, обробних дощечок, диспенсерів, фільтрів для води і безлічі інших деталей, без яких не обходиться жодна сучасна кухня.

Не варто забувати і про дизайнерських рішеннях компанії Blanco. Компанія завоювала ряд престижних європейських нагород в області дизайну кухонного обладнання, а таке досягнення говорить про принципову позицію в дотриманні принципів краси і затишку. Додавши до цього традиційне німецьке якість, отримаємо один з кращих брендів профільного ринку на сьогодні - Blanco.