Історія бренду

Історія бренду

Balteco Group включає в себе три компанії:

·        Balteco AS

·        Balteco Меблі    (Balteco Mööbel)

·        Balteco Wellspa (Balteco Wellspa)

Balteco Меблі почало своє виробництво на початку 1995 року. Balteco Mööbel виробляє і продає меблі для ванної кімнати. Wellspa завод почав свою діяльність в 2004 році і сьогодні відомий як відкриті басейни і багатофункціональне масажне обладнання, Xonyx ванни, а також раковини.

Balteco – це приватна виробнича компанія в Естонії, яка почала свою діяльність в 1990 році, була заснована групою амбітних і досвідчених інженерів з метою створення і виробництва високоякісних гідромасажних ванн. За останні двадцять років фірма накопичила багато досвіду і безцінного технічного ноу-хау, які вилилися в останню лінійку продукції і масажні системи Balteco, що представляють, можливо, найкращу лінійку гідромасажних ванн на ринку.

Фірма постійно вдосконалює свій модельний ряд і якість продукції, завдяки чому бренд здобув світову популярність.

На теперішній час Balteco переросла в найбільшого в Північній Європі виробника ванних, а ряд інноваційних оновлень тепер стали стандартом для інших відомих європейських виробників. Сьогодні ванни Balteco вибирають споживачі в Польщі, Швеції, Норвегії, Данії, Нідерландах та інших країнах.

У 2010 році компанія Balteco отримала спеціальний приз за найкращий дизайн в Естонії.