BaLogo logo.jpgЕстонська компанія Balteco - найбільший виробник гідромасажного обладнання в Північній Європі. Спочатку в 1990 році фабрика була заснована як підприємство з виробництва високоякісних гідромасажних ванн.

Асортимент дизайнерських гідромасажних ванн, душових і парових кабін, а також масажних басейнів і СПА-капсул представлений в широкому розмаїтті форм і з гнучкою лінійкою розмірів.

Для виробництва виробів компанія Balteco використовує високоякісний санітарний акрил, а також штучний камінь ксонікс. У 1995 році під брендом Balteco почали випускатися колекції умивальників, меблів і аксесуарів для ванної кімнати.

Головна мета фабрики Balteco - пропонувати якісні та сучасні рішення ванних кімнат для клієнтів з різними потребами і фінансовими можливостями. Компанія здійснює повний кoмплекс пoслуг сервіснoго, гарантійнoго та післягарантійнoго обслугoвування гідромасажного облaднання. Важливою перевагою фабрики Balteco є гнучка цінова політика, як для великих оптових, так і для приватних клієнтів.