Історія бренду

Історія бренду

1976 рік - початок історії успіху

Компанія Gruppo Treesse була заснована понад сорок років тому чинним президентом Франческо Меренда, після того як він придбав підприємство, яке спеціалізується в продажу меблів і аксесуарів для ванних кімнат. Завдяки своїй цілеспрямованості і далекоглядності він відразу вирішив налагодити виробництво меблів для ванних кімнат, поступово переходячи до промислового формату виробництва. Великі зміни відбулися в кінці 80-х, коли компанія Gruppo Treesse почала випускати ванни. Саме ця лінійка в поєднанні з багатофункціональними душовими кабінами та міні-басейнами визначила надалі основну діяльність підприємства.

Італійські коріння і сімейний бізнес

Незважаючи на численні зміни, що торкнулися компанію за час роботи, дві цінності залишилися колишніми: це італійське коріння і сімейний бізнес. Всі вироби виготовляються на фабриці в Непі. Всі важливі управлінські посади в компанії займають члени сім'ї. Це дозволяє знаходити швидкі і ефективні рішення в будь-якій ситуації, об'єднує навколо спільних цілей, забезпечуючи чіткість і ясність стратегічної політики групи.

Від меблів до інноваційних ванн

За чотири десятиліття з моменту заснування Gruppo Treesse перейшла від виробництва меблів для ванних кімнат до створення інноваційних ванн і багатофункціональних душових кабін. За перші роки існування компанії сформувалося вміння працювати з різними матеріалами, особливо з деревом, яке продовжує грати ключову роль в моделях деяких ванн. Наприклад, ванни Bis One Top і Epoca One Top повністю виготовлені з дерева, а ванни New Classic або Matrix привносять приємну різноманітність в асортимент і дизайн представлених виробів.

Технологія, інновація, пошук і якість

Компанія Gruppo Treesse займає лідируючу позицію серед виробників ванн на італійському ринку і стоїть в ряд з іншими великими світовими марками. Все це стало можливим завдяки значним інвестиціям в дослідну роботу і жорстким процедурам контролю якості. Перш ніж з'явитися на ринку, кожен виріб піддається ретельній перевірці. Визначальну роль в інноваційному процесі відіграють матеріали, використовувані компанією для виготовлення продукції: наприклад, Crystaltech і спеціальні смоли, що дозволяють створювати форми і предмети, які не можуть бути зроблені з традиційної пластмасси. Так з'явилися успішні міжнародні патенти, які характеризують деякі ванни Gruppo Treesse. Серед них система Ghost System з прихованими отворами для гідромасажу і чарівної, інноваційної світлотехнічної лінією, а також високотехнологічна система MyTherme, здатна відтворити атмосферу термального курорту прямо у вас вдома.

Гнучкість: динамічність і готовність до змін

Незважаючи на те, що компанії Gruppo Treesse вже понад 40 років, її як і раніше можна назвати молодою і динамічною, тому що колектив підприємства відрізняється високим ступенем активності і гнучкістю. Це одне з головних переваг компанії. Адже сучасний ринок вимагає від підприємців максимальної гнучкості і відкритості новим ідеям, нестандартного мислення і структури, легко пристосовується до нових ринкових вимог.