Історія бренду

Історія бренду

1968 - Компанія Treemme Rubinetterie, яка спочатку була названа "Rubinetterie Toscane 3M", була заснована в Асьяно, в провінції Сієна: компанія була створена трьома засновниками (Renato Michelangioli, Armando Medina і Гвідо Менкареллі), чиє прізвище просто так сталося, щоб поділитися тим самим початковим - він знаходиться в Тоскані і, насамперед, виробляє крани та фурнітуру. Компанія розпочала свою роботу як майстерня з ремесел, що спеціалізується на виробництві всіх технологічних процесів (лиття, гальваніка, шліфування, оздоблювальні роботи та складання) і швидко розвивалася завдяки видатній організації, яка мала успіх з першого дня. Споживачі повинні були незабаром визнати та оцінити ретельний підхід до якості та обслуговування клієнтів.

1980 - Компанія запустила свій асортимент у колірному дизайні, завдяки коштовній співпраці з студією DESIGN CALONACI & GAZZEI, яка виробила колекцію Arcobaleno (Rainbow).

1989 - під час етапу інтернаціоналізації компанія змінила свою назву на Rubinetterie 3M (без слова «Toscane»), а пізніше - Treemme Rubinetterie, щоб заснуватись не тільки в Італії, а й за кордоном.

Нещодавно компанія Treemme Rubinetterie була надзвичайно успішною у сфері дизайну, зосереджуючи більше уваги на персоналізації та інновації своїх продуктів, але нехтуючи своїми класичними та більш традиційними лініями. Відомим дизайнерським студіям було поставлено завдання розробити нові форми та ідеї, такі як: архітектор Місанеллі (Missanelli) для QUADRA, американський дизайнер Ремі Тейберг (Remi Theberg) для BRIDGE та студія дизайну Дж. Вегні ( G. Vegni Design) ​​для останніх ліній CUT, PAO та BLOK; останній був нагороджений престижним призом DESIGN PLUS 2007 на виставці ISH у Франкфурті.

Премія DESIGN PLUS була виграна не тільки у 2007 році, а й у 2011 році за участю Philo, розробленого Джанлукою Беллі (Gianluca Belli) / Phi Cube, а також компанією "Light" Даніло Феделі (Danilo Fedeli). У 2013 році новий головний герой проекту - "Ocostudio" та "IngastaCastagnoli" - 5 мм.