Історія бренду

Історія бренду

Steinberg була заснована в 2002 році в Дюссельдорфі і займається виробництвом кранів, злив і аксесуарів для ванної більше 15 років. Поширення відбувається на національному та міжнародному рівнях через трьохетапний канал поширення. Steinberg вже виграв багато дизайнерських призів за рахунок своїх фітингових творінь, і на додаток до внутрішніх розробок, відомі дизайнери продуктів, такі як Jochen Schmiddem і Michael Schneider, постійно привносять нові дизайнерські ідіоми.

У 2016 році Штейнберг відкрив завод Steinberg для високоякісних фітингів. В цілому 13 рядів кранів, в тому числі серія з мануфактури Steinberg, чотири аксесуари і серія дощових злив утворюють портфель Steinberg GmbH.

Steinberg пропонує монтажні рішення для прихованих областей з інноваційними технологіями, особливо для установників.

Ось чому Стейнберг: «Наші проекти індивідуальні і позачасові, але також натхненні традиційними елементами. В результаті вони завжди сучасні, але не дотримуються недовговічних тенденцій».

Кожен продукт спроектований з використанням якісних інженерних компонентів, щоб забезпечити довгий термін служби, добре працювати і бути приємним у використанні. Функції самообслуговування або простоти очищення запобігають кальцинування зливу, а при цифровому індикаторі потоку води і температури у вас завжди є перспектива.

Вибрані матеріали, такі як тверда латунь, високоякісні поверхні або суцільне скло, забезпечують високу якість продуктів компанії.

Оскільки компанія була заснована в 2002 році, компанія послідовно прагне до забезпечення сталого і шанобливого використання ресурсів.

Це починається з розробки високоякісних, довговічних продуктів і закінчується вибором ресурсозберігаючої упаковки. Першокласні матеріали є ключем до довговічності клапанів компанії. Саме тому компанія виробляє фітинги із питної води та латуні, придатної для вторинної переробки.