Історія бренду

Історія бренду

Виготовлення керамічних ванних кімнат з 1955 року. Виключно зроблено в Італії, розробляючи сучасні, передові тенденції, які визначатимуть темпи на майбутнє. В 1961 році основне суспільство італійських виробників сантехнічних виробів (Simas) придбало свою першу тунельну піч довжиною близько 50 метрів і заправлявся дизельним паливом. У 1967 році була побудована ще одна більша піч довжиною 70 метрів, а технологія скління змінилася з переливання ванни на аерозольну забарвлення.

У період з 1972 по 1973 роки відбулися значні зміни в компанії: була встановлена ​​нова 110-метрова піч з дизельним паливом, що використовується сьогодні, а також виробнича лінія, що складається з понад 7 км сушильної камери і конвеєрних стрічок.

З 1979 року виробництво йде повним ходом, а на початку 1980-х років процеси складання і лакування були автоматизовані з впровадженням роботизованого аерографа.

У 2004 році була розгорнута нова сторінка: від невеликої компанії з обмеженою відповідальністю, Simas став корпорацією з 70 акціонерами і 125 співробітниками. Щорічно випускається 250 тисяч штук, що охоплюють розширений ринок і які розповсюджуються по всій країні.

12 липня 2005 року, 5-а річниця Simas: переобладнання і рестайлінг штаб-квартири в Civita Castellana, заснований на синьому і прозорому склі відповідно до «Simas Acqua Space », запуск Spazio Simas в Мілані, форум для зустрічей для архітекторів і дизайнерів, для роботи і відпочинку, а також публікація спеціального меморандуму, Simas: компанія, яка все більше зосереджується на натхненний сучасному дизайні, починаючи з 1970 року.

Протягом десятиліття Simas співпрацював з каліфорнійським дизайнером Террі Пекора і недавно додав архітектора Симона Мікеле в свої ряди. Особлива увага вже давно приділяється комунікації, введення в експлуатацію інноваційних рекламних кампаній і складних каталогів, спеціально призначених для архітекторів і дизайнерів.