Історія бренду

Історія бренду

Сучасні системи інсталяцій Sanit, є зразком німецької якості, добре відомі споживачам усього світу. Але настільки широка популярність прийшла до виробника не відразу - до неї вели роки розвитку і вдосконалення виробництва. Починається історія компанії в 1945 році з моменту утворення невеликого ремісничого підприємства в німецькому місті Айзенберг. Його засновником був Helmut Voigt.

Через 10 років, компанія приступає до випуску пластмасових сифонів, а в 1969 році до асортименту продукції додаються пластикові змивні бачки. У 1972 році підприємство перетворюється в фірму VEB SANITARTECHNIK EISENBERG, тоді ж з'являється і бренд Sanit.

В наступні роки відбувається об'єднання Німеччини, компанія стає незалежним підприємством і в 1990 році викуповується концерном ETEX SA. Це призводить до модифікації виробництва і стрімкого розвитку як самого підприємства, так і міжнародної мережі для збуту продукції.

У 2001 році компанія отримує сертифікат ISO 9001 / ISO 14001, а через два роки, вливається в міжнародний концерн Aliaxis. Сьогодні він володіє 88 підприємствами, виробничі потужності яких знаходяться в 37 країнах світу. На них працює понад 15 тисяч осіб, а фінансовий оборот обчислюється 2,4 мільярдами євро.

Тільки в Німеччині завод Sanit займає понад 75 тисяч метрів квадратних. На цій території розташовуються цеху, в яких встановлено 70 термопласт-автоматів і працює 248 осіб.

Всі вироби виготовляються із застосуванням прогресивних технологій. Тому сантехніка торгової марки Sanit вважається продуктом високої якості, що володіє гарною функціональністю і оригінальним зовнішнім виконанням.

Незважаючи на наявність пневматичних або електронних приводів в системах інсталяції виробника, вони прості в монтажі і здатні витримувати навантаження до 400 кг. У лінійці продукції компанії є кнопки з золотим покриттям і сенсорні клавіші, що дозволяє підбирати обладнання під інтер'єр санвузла.