Історія бренду

Історія бренду

На сьогоднішній день «Roca Group» - це світовий лідер з виробництва повного асортименту продукції для ванних кімнат: ванн, санітарної кераміки, змішувачів, аксесуарів і меблів для ванної кімнати, а також плитки. «Roca Group» - єдиний в світі виробник всіх видів ванн: чавунних, сталевих, акрилових. «Roca Group» має представництва в 135 країнах і має в своєму розпорядженні 72 заводи, на яких зайнято більше 22 200 співробітників. «Roca» - лідер ринку в сегменті продуктів для ванної кімнати і перша іспанська компанія в обсягах інвестицій.

Будучи лідером в області оформлення простору ванної кімнати, компанія «Roca» співпрацює з визнаними архітекторами і дизайнерами, такими як: Moneo, Chipperfield, Herzog & de Meuron, Benedito, Giugiaro і Schmidt & Lackner. Постійно удосконалюючи продукцію і займаючись розробкою нових рішень, «Roca» впроваджує ініціативи, спрямовані на захист навколишнього середовища. Прагнення компанії зберегти ресурси планети знаходить своє відображення в розробці нових продуктів, які допомагають знизити споживання води.

Історія компанії почалася в 1917 році з дня заснування компанії «Roca Radiadores, S. A.» (Іспанія) братами Рока (Roca). Спочатку компанія займалася виробництвом чавунних радіаторів. У 1925 році було запущено виробництво чавунних ванн, а згодом і санітарної кераміки. У 1963 році компанія «Roca» вже займала лідируючу позицію на ринку кондиціонерів для повітря. До 1980 року «Roca Group» стала лідером ринку керамічної плитки. У 1999 році компанія «Roca» купила групу компаній «Keramik Laufen» (Швейцарія). Раніше - в 1991 році, до неї була приєднана компанія «Jika» (Чехія), яка є першим європейським виробником керамічного посуду і сантехніки. З 2004 року на російському ринку працює дочірнє підприємство холдингу «Roca Group» - ТОВ «Рока Рус».

У травні 2011 року «Roca» придбала російську компанію «Акватон», лідера російського ринку по виробництву меблів для ванних кімнат.

«Roca Group» представляє на російському ринку свої найвідоміші торгові марки - преміум-бренд «Laufen» (Швейцарія), власне «Roca», що пропонує продукцію високого та середнього цінового сегментів, економ-бренд «Jika» (Чехія), російські бренди економ-сегмента «Santek» і «Santeri» (Воротинського санфарфор), а також «Акватон» - російську торговельну марку меблів для ванних.