Історія бренду

Історія бренду

Історія бренду Ravak почалася в 1991 році, коли представники сімейств Варекових і Крезових вирішили створити підприємство, метою якого був випуск сантехніки.

Спочатку було створено товариство з обмеженою відповідальністю. У 1997 році воно перетворилося на акціонерне товариство. І сьогодні члени сімей, які свого часу створювали цей бренд, активно керують  фірмою.

В 1993 році було прийнято важливе рішення - пора вкласти кошти у власний розвиток.

У 1997 році для компанії настає поворотний момент. Нова серія душових куточків демонструє інновацію - покриття скляних поверхонь спеціальним захистом AntiCalc.

Компанія починає експортувати свою продукцію в інші країни. Спочатку це Словаччина, Польща, Німеччина, Росія, а потім бренд розширився і отримав доступ на ринок країн Прибалтики, Молдови та України. Сьогодні можна зустріти фірмовий магазин цієї марки буквально в будь-який західноєвропейській країні, а так само в країнах Азії. Список держав, в які компанія експортує свою продукцію, налічує понад п'ять десятків.

У 1998 році компанія починає випуск акрилових ванн і створює виріб, якому належить стати найбільш затребуваним в Європі і завоювати безліч престижних нагород на виставках - унікальну ванну «Rosa».

З цього моменту Ravak починають робити акцент на поєднання досконалості і практичності дизайну в своїх виробах.

З 2000 року компанія починає співпрацювати з відомими австрійськими дизайнерами, а після 2004 року зайнялося випуском литих умивальників і ванн.

До сьогоднішнього дня історія компанії Ravak зовсім не завершена. Бренд активно розвивається.