Історія бренду

Історія бренду

Сербська компанія Pestan є приватною компанією, яка займається обробкою пластичних мас, ПВХ, поліпропілену і поліетилену. Щоденне споживання цієї сировини становить близько 50-ти тонн. З метою задоволення жорстким вимогам європейських стандартів, Pestan постійно інвестує в модернізацію і вдосконалення обладнання, так, що продукція Pestan може успішно конкурувати з іншими відомими виробниками.

Сучасний Pestan був побудований поруч зі старою фабрикою і сьогодні це 20 000 квадратних метрів критих приміщень і таке ж число відкритих складських приміщень. Вся продукція компанії Pestan регулюється відповідно до європейських стандартів.

Історія компанії

Компанія була заснована в 1989 році з назвою «Суперпласт» в Bukovik, недалеко від Arandjelovak. В процесі розвитку Суперпласт була створена виробнича компанія Bukulja і торгова компанія Pestan. У 1996 році була створена існуюча в даний час компанія Pestan, яка пізніше, відповідно до національного законодавства, стає ТОВ.

Місцезнаходження

Компанія Pestan знаходиться в Сербії, на п'ятому кілометрі шосе М4 Arandelovak-Lazarevac в промисловій зоні на північний захід від Arandjelovas. Виробничі потужності, працюють в Bukovik, на березі річки Pestan, а їх головні офіси знаходяться поруч з шосе.