Історія бренду

Історія бренду

Oras - фінський бренд сантехніки. Компанія-власник була заснована в 1945 році. Головний офіс розташований в місті Раума, Фінляндія.  Концерну належать торгові марки Oras і Hansa. Виробництво розміщено в Фінляндії, Норвегії та Польщі. Крім того, компанія має 18 філій в європейських країнах.

Змішувачі Oras виробляються в Чехії, Польщі, Німеччини та Фінляндії. З 1950-го року 20 столітт дана компанія виробляє сантехніку високої якості з тривалим терміном експлуатації. Сьогодні в асортименті можна зустріти не тільки класичні двохвентильні змішувачі, але і популярні змішувачі, термостатичні, безконтактні і Smart-змішувачі для установки в найсучасніших будинках.

Компанія спеціалізується на виробництві інноваційних змішувачів: для душу, біде, ванни, умивальників, кухні, душові комплекти, і водозабірної арматури. Латунні частини змішувачів покриваються двома шарами - нікелю і хрому, а частини, виготовлені з пластику чотирма - нікель-мідь-нікель-хром, що збільшує термін служби виробу.

Всі змішувачі Oras виготовлені методом безшовного лиття з високоякісного антикорозійного латунного сплаву. Після складання кожна партія продукції проходить всебічне тестування, а після - випробування тиском. Дані процедури виключають можливість появи виробничих дефектів, а також гарантують стійкість кожного змішувача до змін тиску усередині водопровідної мережі.

Переваги змішувачів Oras:

1.     Різноманітність варіантів конструкції і дизайну. Двохвентильні, змішувачі одних важелів Oras, термостати, безконтактні і Smart-змішувачі залишаються одним з еталонів сантехніки в Європі. А широкий вибір варіантів зовнішнього вигляду дозволяє підібрати змішувач даної марки для будь-якого інтер'єрного рішення.

2.     Виготовлені методом лиття з латунного сплаву. Ливарні змішувачі відрізняються більшою надійністю, значною вагою і стійкістю до механічних пошкоджень.

3.     Гнучкі шланги підведення, які дозволяють встановити змішувач для умивальника Oras надійно і без необхідності змінювати конструкцію меблів для ванної. Особливістю підключення змішувачів Oras можна назвати ліву різьбу гнучких шлангів.

4.     Аератор додає в струмінь частки повітря, які роблять воду більш м'якою і скорочують витрати води.

5.     Всі змішувачі Орас проходять експлуатаційні випробування, які підтверджують якість кожної партії.

6.     Демократична вартість, в порівнянні з аналогами європейського виробництва. Фінські змішувачі для ванни Oras є доступним і якісним пропозицією на ринку. Вони, як і багато більш відомі бренди, виробляються в Європі і відповідають останнім вимогам екологічності, безпеки і експлуатації, але коштують часом в кілька разів дешевше.