Історія бренду

Історія бренду

Історія створення легендарних класичних змішувачів. Дізнайтеся, чому Nicolazzi - фаворити і як вони завоювали своє місце під сонцем.

Де і коли?

Ця історія почалася після закінчення Другої світової війни. Це був важкий час, але так само це був час можливостей. Зайнятися підприємництвом, новю перспективною справою, могли тільки найздібніші і дуже терплячі.

У 1960 році, в Італії, П'ємонті, в селі Алзо біля озера Орта, в місцевості, яка всім відома гранітними печерами, з'явилося багато сімейних фабрик, які виготовляли крани. 16-річному Бруно Ніколацці і його старшого брата Еціо пощастило потрапити в цю сферу. Спочатку вони працювали на одну з фабрик, пізніше обзавелися токарной машиною і вже через кілька років стали субпідрядниками для інших компаній. Пристрасть, вкладена в роботу, відданість справі дали свої плоди і незабаром Nicolazzi стала самостійною одиницею.

10038.PNG

1970-ті роки ознаменовані появою змішувачів з одним важелем і стрімким розвитком функціональних характеристик предметів. Але молодий Бруно Ніколацці (в той час він вже не працював разом з братом і був єдиним власником компанії) дотримувався класичного стилю в дизайні, не летів за модою, робив те, що підказувала інтуїція. Те, що вважав красивим, вишуканим і правильним. У той час як конкуренти розробляли сучасні лінії, Ніколацці все більше фокусувався на «класиці». Спочатку це оцінив ринок Північної Америки, а пізніше - весь світ.

Згодом саме ця позиція принесла компанії повагу і популярність.

Успішність і якість підтвердилися нагородою, яку отримав Бруно, «Gold Mercury International Award» - міжнародна премія за «дизайн ванної кімнати». (Белград - 1977)

Пізніше Ніколацці почав дослідження нових матеріалів, які могли бути використані у виробництві змішувачів. Nicolazzi були першими, хто почав використовувати натуральні камені, тосканську кераміку, муранське скло в області сантехніки. У колекціях Teide Chic, La Pietre, Cristallo di Rocca Ви побачите справжні дорогоцінні й напівкоштовні камені. В Half Dome Crystal, Monterosa, Cristallo кристали Swarovski.

10039.PNG

Змішувач колекції Le Pietre з покриттям з 24-каратного золота, інкрустований рубінами.