Історія бренду

Історія бренду

NewForm - італійський виробник змішувачів найвищої якості

Італійська фабрика Newform утворена в 1981 році. Тоді її засновники визначили основними своїми цілями виробництво, обладнання та змішувачі найвищої якості й пізнаваного дизайну. Ці цілі, поставлені в ті далекі часи, є актуальними і зараз. Для їх досягнення, кожен з фахівців фабрики, прикладає максимум своїх зусиль.

Зараз Newform зосереджена на виготовленні модних змішувачів для ванної кімнати та кухні, а також керамічних унітазів і раковин. Світова популярність цієї марки зобов'язана виключно дизайнерським характеристикам продукції, що випускається торгової марки Newform.

Продукція Newform поєднує в собі німецьку якість з італійським дизайном - законодавцем моди на ринку сантехніки. Це гарантує компанії Newform лідируючі позиції преміум сегменту на ринку ось уже протягом довгих років. Відомий дизайн бренду Newfоrm неодноразово займав призові місця на європейських конкурсах сантехнічних виробів. Всі виробничі потужності заводу розташовуються в Італії в місті Серравалле-Сезія, поблизу Мілана. При виготовленні своїх виробів, компанія застосовує латунь найвищої якості.

Керівництво фабрики особливу увагу приділяє розвитку технологічних процесів. Так наприклад, конструкторами Newfоrm в змішувачі вбудовуються особливі світлодіоди, які змінюють свою колірну гамму, яка залежить від температури води. Багато з існуючих серій змішувачів оснащені термостатами, що дозволяють налаштувати задану користувачем температуру, а також певний потік. Для пом'якшення води, змішувачі Newform оснащені аератором. Це пристрій змішує потік води з потоком повітря.

Зупинивши свій вибір на продукції Newform, Ви станете володарем по-справжньому оригінальної сантехніки.