Історія бренду

Історія бренду

Історія компанії 21 листопада 1998 року почалася історія відомого сьогодні українського бренду «Маріо», провідного виробника рушникосушок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі. Тоді батько з двома синами створив першу рушникосушку з нержавіючої труби. Виріб мав великий успіх і став основою сімейного бізнесу.

Назва бренду виникла символічно - як пам'ять дня заснування компанії - 21 листопада, в цю дату за українським звичаєм православні святкують день Михайла. Маріо - з італійської перекладається, як Михайло, а сімейні мануфактури - це основа італійського виробництва. Не випадкова також асоціація з Італією, адже перші подібні рушникосушкам вироби були винайдені в Стародавньому Римі і представляли собою плоску ємність для сушки одягу, що підігрівається вогнем. Пізніше рушникосушками в країнах Європи служили решітки у камінів багатих панів, яким після банних процедур слуги подавали теплі рушники.

Розвиток потужностей компанії «Маріо» наростало поступово - в 2002 році на невеликому виробництві було задіяно 12 робітників, які не покладаючи рук трудилися в цеху площею 200 м, розташованому в с. Зарванці, створюючи і вдосконалюючи електричні і водяні рушникосушки для ванної. А вже в 2004 році виробничі сили перемістилися в смт. Літин, де був капітально відремонтований і добудований завод, який став високотехнологічним і сучасним підприємством з виробництва радіаторів і рушникосушок різного типу. У 2015 році була запущена нова лінія конвеєрного типу, яка дозволила прискорити виробництво в рази.

Сьогодні потужне підприємство «Маріо» розташовується на площі близько 10 000 кв. метрів, має точне спеціалізоване обладнання, програмований кваліфікованим персоналом, великі складські приміщення і високий рівень контролю якості виробів.

Компанія лідирує на Україні і в країнах СНД серед виробників даної продукції. В якості сировини використовуються нержавіюча труба марки AISI 304 з Європи (OUTOKUMPU - Фінляндія і ACERINOX - Іспанія). Матеріали міцні, стійкі до корозії і високих температур. При виробництві досягаються високоякісні зварні шви - використовуються технології TIG ( «тиговий шов») і лазерний шов, а так само контактне зварювання, коефіцієнт міцності шва дорівнює одиниці, що нічим не поступається трубі без шва. Вся продукція «Маріо» відповідає європейським нормам і вимогам згідно стандарту EN 442. Кожне готовий виріб перед упаковкою проходить випробування тиском 22 атмосфери і маркується фірмовим знаком з метою захисту від підробок. Для персоналу створено всі умови комфортного праці і професійного зростання, що сприяє налаштувати злагоджену і чітку професійну роботу на результат.

Продукція під торговою маркою Маріо добре відома і затребувана на території України і за її межами. В асортименті представлені різні варіанти виробів - починаючи від простих радіаторів, рушникосушок - змійовиків і сходів до складних дизайнерських радіаторів. Є можливість комбінувати майже всі моделі з тенами, відмінно гармонують з сучасним інтер'єром.

Зараз компанія виходить на новий рівень, пропонуючи виробництво рушникосушок під власною торговою маркою замовників. Така практика вже успішно використовується з багатьма партнерами з країн Європи. Компанія орієнтується на іноземні компанії, які бажають представляти на ринку водяні і електричні рушникосушки під власним ім'ям.