Історія бренду

Історія бренду

Від компанії місцевого рівня до «гравця світового масштабу»

У 1892 році, коли в Швейцарії була створена компанія LAUFEN, санітарні умови були значно нижче рівня сучасних стандартів і рівня зручностей - стандартів, які були покращені завдяки компанії LAUFEN, єдиному виробнику сантехніки, який здійснює виробництво виключно в Європі.

Історія деяких виробничих об'єктів компанії сягає своїм корінням в глибоке минуле. Приблизно в 1878 році основоположником автоматизованого виробництва санітарно-технічної кераміки була фабрика, що належить австрійській монархії. Не тільки традиції, але також хороша репутація різних європейських виробничих об'єктів на своїх національних ринках Швейцарії, Австрії та Чехії, допомогли закласти непорушну основу якості компанії LAUFEN. Мета компанії LAUFEN тоді, а також зараз, полягає в тому, щоб залишатися лідером в області технологій, послуг і дизайну.

Уже в 1980-х в Швейцарії компанією LAUFEN була винайдена ефективна технологія ливарного пресування в області обробки керамічних виробів, відкриття, посприяла тривалого вкладу в промислове виробництво. Не менш важливим для компанії LAUFEN є здійснення безперервних розробок в сфері дизайну: підвісні унітази і підлогові раковини, наприклад, внесли новий вклад в естетичне оформлення ванної кімнати.

Компанія LAUFEN в даний час розширила свій досвід, знання і вміння, а також свій портфель керамічної сантехніки, ванн, меблів для ванних кімнат і аксесуарів, додавши в свій асортимент товарів змішувачі.

У 1854 Чарльз Куглер заснував невелику компанію з виробництва мідних виробів в Лозанні. Перші водопровідні та газові крани в Швейцарії були проведені цією компанією в 1863. Змішувачі виробляються на виробничому об'єкті в Лауфені з 2009.