Історія бренду

Історія бренду

Kludi - німецький бренд сантехнічного обладнання. Компанія була заснована в 1926 році і називалася "Шуффер Арматурен" в честь свого засновника Франца Шуффера. Незабаром була придбана невелика фірма "Klusendick", звідки і пішла назва торгової марки. Сьогодні у компанії 5 власних заводів, представництва по всьому світу.

Основним напрямком виробництва Kludi є змішувачі для ванної, туалетної кімнат і кухні. Компанії належать власні унікальні розробки, наприклад, термостат в біде, автоматична зміну висоти змішувачів при включенні і інше. Вся продукція належить до преміум-класу, займає середній і високий ціновий сегмент.

Пристрасть і якість. Якість продуктів KLUDI є безсумнівною і повністю відповідає стратегії врівноваженого розвитку. Головною метою є задоволення потреб клієнтів і перевершення їх очікувань шляхом постійного вдосконалення продуктів KLUDI. Компанія дуже швидко і професійно реагує на потреби ринку і різні зміни, пропонуючи функціональні продукти найвищої якості.

KLUDI мислить глобально. Незважаючи на те, що продукти KLUDI проектуються і виробляються в Німеччині, міжнародна команда і продукти відомі у всьому світі і роблять компанію KLUDI міжнародним лідером в сантехнічної галузі.

Філії. Компанія має в своєму розпорядженні торгові представництва в більш ніж 60 країнах світу.

Локалізація. KLUDI має 5 виробничих підприємств, 14 дистриб'юторських компаній і більше 80 представництв, які активно працюють на ринку.

Top-виробник. KLUDI - один з провідних виробників змішувачів для ванної та кухні в 20 країнах світу.

ДАТИ & ФАКТИ

KLUDI - це сімейна компанія, заснована в 1926 році в м. Менден (Німеччина). З самого початку свого розвитку компанія пишається виключно інноваційними та практичними рішеннями для кухні та ванної. Рішення та ідеї, розроблені в Менден, до сьогоднішнього дня є джерелом натхнення для сторення розвитку нових продуктів, відповідних новітнім технологіям.

Компанія. KLUDI є провідним німецьким виробником змішувачів для ванної кімнати та кухні, душових систем і систем наливу і зливу-переливу. Продукти компанії в даний час виробляються на 5 заводах в Європі, а весь технологічний процес піддається суворим нормам якості.

Співробітники. KLUDI - це сімейна компанія, яка є повністю незалежною. Проста організаційна структура скорочує термін прийняття рішень, а також забезпечує свободу і еластичність.

Локалізація торгових точок. Продукти KLUDI створюються на головному підприємстві компанії в м. Менден, виробляються на 5 заводах в Європі і застосовуються більш ніж в 100 країнах по всьому світу.