Історія бренду

Історія бренду

У 1960 році на території Італії, в районі Сivita Сastellana, вперше з'явилася компанія Kerasan, яка за короткий період часу змогла досягти світових висот. З моменту своєї появи на світовому ринку сантехніки і донині продукція компанії виробляється тільки за найсучаснішими технологіями, які постійно впроваджуються в виробничі процеси. Впровадження інноваційних технологій дозволяє Kerasan постійно перебувати в числі світових лідерів, випускати сантехнічну продукцію найвищої якості.

В 2000 році Kerasan вибрав програму розвитку якості шляхом поєднання досконалого ремісничого виробництва, нових технологій, приділяючи особливу увагу дизайну. На сьогоднішній день продукція компанії представлена ​​на основних міжнародних ринках завдяки повним колекціям сантехніки і меблів для ванних кімнат, аксесуарів і змішувачів.

Більше 50 років сантехніка Kerasan користується заслуженою популярністю серед споживачів у багатьох світових державах, в тому числі і на вітчизняних просторах. Високі показники якості були підтверджені призом, які було вручено Kerasan на Міжнародній виставці, що проходила в Чикаго. Завдяки названому призу італійський бренд зумів стати одним з членів Асоціації Виробників - Дизайнерів (ADI). Однак найкращим показником якості, затребуваності і популярності є кількість кінцевих споживачів продукції, а їх по всьому світу налічується чимало.

 

Сучасна фабрика Kerasan

В даний час бренд з Італії Kerasan є членом групи Colamedici. Загальна кількість виробників, що входить в неї, становить шість компаній. Всі вони плідно працюють в сантехнічному напрямку. Показники продукції, що випускається компанією Kerasan продукції досить високі, при цьому вона постійно розвивається, розробляє нові моделі товару, впроваджує інноваційні технології. До цього дня принципи, які виклав засновник бренду Giovanni Colamedici, залишаються незмінними.