Geberit історія бренду

Geberit історія бренду

GEBERIT – сантехніка з швейцарським корінням

Міжнародний холдинг виріс з крихітного жостяницького підприємства в швейцарському Раперсвілі, відкритої Каспаром Гебертен в 1874 році. Його діти Альберт Еміль і Лео відчувають перспективу в розвитку сантехніки і будують додатковий ливарний цех, слюсарний і цех декоративної обробки.

10063.jpg

У 1905 році Альберт Еміль Герберт проводить революцію в сантехніці, випустивши перший в історії людства обшитий бляхою дерев'яний бачок зі свинцевим запором. Через 7 років брати об'єднують розкидані по всьому місту цехи й майстерні в одну фабрику, яка отримує патент на виготовлення змивних бачків. Продукція доходить до всіх куточків Швейцарії і починає поставлятися в сусідні країни.

Що дозволяє викупити в Раперсвілі на вулиці Фалькенштрассе ділянку розміром 1493кв. метрів і побудувати на ньому власну фабрику. Перша світова війна руйнувала країни і всю світову економіку, але в самий розпал протистояння брати Герберт продовжують будувати і розширюватися.

10064.jpg

А поки Європа лежала в руїнах, намагаючись знову налагодити мирне життя, компанія Герберт вже відкривала експортну філію в Парижі. Вводиться інноваційна антикорозійна методика обробки що тільки з'явилася в промисловості пластмаси. І здавалося б фірма Gebert & Cie ось-ось досягне піку своєї могутності. Але починаючи з 1935 року по 1952 року справи в компанії йдуть з рук геть погано. Друга Світова війна зробила багато сировини дефіцитною, дістати її можна було тільки по передоплаті. Швидко розширившись компанія до таких умов пристосовувалася з великими труднощами. Тим більше що в 1953 році братам Альберту Емілю і Лео було вже по 75 і 63 роки відповідно. Тоді за штурвал підприємства встають молоді члени сім'ї 36-річний Генріх і 27-річний Клаус і справи Gebert & Cie знову йдуть в гору.

10065.jpg

Компанія запускає у виробництво пластикові бачки, продажі ростуть великими темпами так, що доводиться відкривати дочірнє підприємство Geberit GmbH в Німеччині. Новації впроваджуються одне за одним. А в 1964 році підприємство виготовляє прихований бачок унітазу. Слава про компанію виходить далеко за межі Європи, що змушує відкрити перший офіс за океаном в Мічигані штату Індіана.

У 2014 році компанія відзначає 50-річний ювілей створення вбудованих зливних бачків. Компанія отримує замовлення на оснащення своєю сантехнікою найбільш стратегічно важливих і преміальних об'єктів. Geberit береться за благодійні проекти. Один з найпомітніших в Індії, в школі для дітей з обмеженими можливостями. Поки йшов проект компанія відремонтувала всі санвузли школи.