Історія бренду

Історія бренду

Тривалий час існування компанії чи бренду - викликає довіру. Термін життя говорить про стабільність і серйозності намірів. У сучасному світі 5 - 10 років - це багато. Компанії Franke вже більше 100 років.

Все почалося в Швейцарії в місті Роршах. Саме там, в 1911 році Герман Франке відкриває свою майстерню по роботі з металом. Як виявилося пізніше, це був не найкращий час для початку такого бізнесу. Уже в 1914 році почалася Перша світова війна. Дефіцит матеріалів і загальна погана економічна ситуація в післявоєнній Європі несприятливо позначалися на бізнесі.

Друга половина двадцятих років була відзначена поступовим відновленням економік європейських країн і підвищенням попиту на будівельну та промислову продукцію. У цей період компанія розширювала перелік продукції. Важливі були будь-які замовлення, тому стали випускати, вивіски, слухові вікна, сантехніку та інше.

Чергова економічна криза, що почалася в першій половині тридцятих років, змусила впроваджувати нові технології і продукти. Саме в цей період компанія Franke стає виробником кухонних мийок. Серед продукції компанії вже можна знайти мийки з нержавіючої сталі, нікельовані і мідно-нікелеві.

Штаб-квартира концерну розташована в Аарбурзі. Перенесення її туди збігся з початком там же будівництва заводу в 1935 році. Сьогодні компанія налічує в своїх рядах майже 11 000 співробітників в більш ніж 40-ка країнах світу, а тоді, в 1935 році, їх було всього 10 чоловік.

Економічний підйом в Європі в другій половині тридцятих дозволяє Franke вийти на новий рівень. Бурхливе зростання економік сусідніх Німеччини та Австрії дозволяє з року в рік нарощувати продажі і перейти до масового конвеєрного виробництва. Для цього знадобилася абсолютно новий спосіб виготовлення, а саме з'явилися цільнотянуті мийки.

Далі настає період Другої Світової війни, що природно позначається негативно на економіці і бізнесі. 1945 році помирає засновник і глава фірми Герман Франке. Йому на зміну стає син Вальтер. Далі йде стрімке зростання компанії.

Наприклад, у 1949 році у лінійці продуктів з'явилися кухні. А в  1955 році відбулося відкриття виробництва в Німеччині. В 1974 році компанія мала уже  більше 10-ти дочірніх компаній в Європі, а також почалась співпраця з McDonald’s.

1988 рік - до цього часу компанію очолює Віллі Піпер. Дочірні компанії з'являються в США.

На сьогоднішній день компанією володіє і її ж очолює Міхаель Піпер. Сьогодні Franke - світовий лідер в області рішень для кухонь, обладнання для ресторанів швидкого харчування і динамічно розвивається в областях кави машин і санітарних систем.