Історія бренду

Історія бренду

1957. Серія змішувачів для ванни та кухні - Народився Фір Рубінеттері, з абревіатурою Fir, який стояв на Fabbrica Italiana Rubinetterie. Спочатку виробництво орієнтоване на змішувачі для ванних кімнат та домашніх кухонь.

1960. Спеціальні змішувачі - Пройшовши кілька років, компанія вже замислюється про диверсифікацію, створюючи перші спеціальні крани для змішувачів для професійного використання.

1970. Міксерні крапкові колекції -  Fir Rubinetterie є першою компанією в світі, яка доручила естетичному дизайну крана для творчості та смаків архітекторів та дизайнерів: народилася колекція Monoonda. Крім того, Fir Rubinetterie є однією з перших в галузі промисловості для використання нових матеріалів, таких як онікс для ручок для кранів; компанія також починає пропонувати широкий асортимент кольорових покриттів як альтернатива хрому: від чорного і білого до рожевого і червоного, жовтого та зеленого, блакитного та синього кольорів.

1980. Аксесуари для ванни - З огляду на потреби ринку, компанія збільшує кількість та якість своїх запасів для ванних кімнат. Це включає в себе абсолютно нову категорію продуктів: аксесуари для ванної кімнати.

1990. Термостатичні змішувачі -  До виробництва додано нову серію змішувачів: Thermofir, термостатичні змішувачі.

2000. Колекції ванної кімнати - Компанія додає нові категорії продуктів, з метою пропонування ще більш повного каталогу продукції: стельові та стельові світильники, дзеркала та підігріті рушники. Колекції ванної кімнати, що пропонують скоординований дизайн, були створені: Агос, Тіло, Час, Мелроуз, Калея, Кентербері, Алісон.

2005. Playone - Fir Italia пропонує інноваційну концепцію дизайну з Playone: плоский важіль витягується над каналом, повністю закриваючи квадратний корпус крана. Компанія починає свою співпрацю з дизайнером Франческо Лукчеесом фірми Lucchesedesign.

2007. 50-річчя + стиль гламуру - Щоб відзначити свою 50-літню історію, компанія представляє попередній перегляд стилю Glamour Style: ідеї "Glam", які "передбачають" та "одягають" крани в колекціях ванної кімнати Playone та Melrose з оригінальними текстурами та захоплюючими цінами, такими як SWAROVSKI ELEMENTS кристали.

2008. From Fir Rubinetterie to Fir Italia  - Компанія змінює свою назву: "Fir Rubinetterie" стає фірмою "Fir Italia", посилюючи італійську та "Made in Italy" марку.

2009. Playone Déco - Fir Italia представляє Playone Déco, неокласичну колекцію змішувачів для ванної кімнати, і через тридцять років знову вводить білий колір, символ чистоти та яскравості, що передає гармонію і позитивність. Дизайн Франческо Лукчеес.

2011. Dynamica - Створення Dynamica, колекція максималістських круглих змішувачів для ванної кімнати, з повним та еліптичним контурами та загальний вплив скульптурної гладкості. Дизайн Франческо Лукчеес

2015. FirUnico® - Fir Italia представляє попередній перегляд нової універсальної вбудованої системи FirUnico®, оснащена 5 відділеннями, 4 з яких призначені для зони для душу, а ще 1 додається до зони умивальника, спроектована та спроектована для сумісності з усіма настінні вбудовані душові та змішувачі для миття посуду, традиційні та термостатичні, у всіх колекціях фірми Fir Italia.

2016. Green Total Look - Fir Italia представляє новий спосіб переглянути ванну кімнату в готелі Salone del Mobile в Мілані, пропонуючи змішувачі та крани для рішень для ванної кімнати та душу, які є безпечними для навколишнього середовища та людей. CleoSteel - найпопулярніша колекція Fir Italia в нержавіючої сталі AISI 316L, представлена як новинка в 2016 році видання Salone del Mobile. Інтерпретація циліндричного мінімалістського дизайну, чисті та прості форми легко вписати у ванні з різними тотожними.