Історія бренду

Історія бренду

Історія компанії EMCO бере свій початок в п'ятдесятих роках минулого століття. Напрямок по виробництву аксесуарів для ванних кімнат ЕmcoBad було засновано в 1952-му році. З тих пір підприємство домоглося великих успіхів, ставши одним зі світових лідерів у цій галузі. Аксесуари EMCO неодноразово домагалися високої оцінки незалежних експертів. Компанія щорічно отримує нагороди і призи в міжнародних конкурсах.

Вся продукція EmcoBad створена з високоякісних матеріалів, при ретельній обробці поверхні, що підтверджено сертифікатом безпеки GS, сертифікатом про дотримання електротехнічних норм CE, а також сертифікатом DIN EN ISO 9001: 2000. ЕМСО істинний представник цивілізованого, європейського підходу до виробництва. Вона не забуває про навколишнє середовище, поважаючи закони зовнішнього світу. Компанія дбає про збереження нашого спільного дому на всіх етапах свого виробництва, від розробки продукції і до її утилізації.

Рідним містом ЕМСО є Лінген, який знаходиться на Північно-західній Німеччині. Можливо, тому в стилі аксесуарів для ванних кімнат переважає стриманість, лаконічність, можна сказати, північна холодність. Також в дизайні присутня німецька точність і акуратність, що в нашому світі є синонімом еталонної якості.

Аксесуари EMCO ви знайдете в п'ятизіркових готелях, сучасних бізнес-центрах, модних нічних клубах, а також в будинках тих, хто цінує раціональний мінімалізм і продумані конструкції.

Функціональність і естетика, зручність і стиль - ось основні принципи, яких дотримується дизайнерська майстерня компанії.