Історія бренду

Історія бренду

10092.jpg

Catalano: історія створення

Сантехніка Catalano - випускається з 1967 року, але швидко зуміла стати небезпечним конкурентом для виробників, що мають сторічну  історію, забираючи одну за одною премії за інноваційний дизайн. Проте, сантехніка Catalano завжди залишається в рамках функціональності і комфорту.

Сьогодні Catalano є італійською компанією, яка пропонує кращу виробничу якість в області сантехнічної кераміки Made in Italy. Єдине підприємство, розташоване в Фабрика ді Рома (Вт) на 170 000 м.кв., з яких 70 000 - крита площа, 240 працівників, обладнання нового покоління, які розвивають виробничу потужність до 1500 виробів в день. Цифри, підтверджують технологічне і культурне першість, отримане з роками досвіду і підтверджене міжнародним визнанням.

Перша система, Catalanо Luce, була випущена фірмою в 1994 році, зробивши прорив і підкоривши світ своєю ідеальною простотою. Після успіху системи Luce, Catalano став об'єднувати свої системи, що мають спільні риси і ідею, в програми.

На сьогоднішній день Catalano випустила такі програми:

· Catalano Zero

· Catalano Velis

· Catalano Verso

· Catalano Proiezioni

· Catalano Star

· Catalano C

· Catalano Thun

· Catalano Roma

· Catalano Sfera

· Catalano Muse

· Catalano Canova Royal

10093.jpg

Всі вони зробили революцію в світі санфаянса. Чого варта тільки програма Catalano Thun, що представляє абсолютно гігієнічну сантехніку для громадських приміщень, в рамках якої представлено пісуар для жінок.
Сантехніка Catalano настільки приваблива, що нею обладнані італійські готелі Savoy і Sheraton, британський Covent Garden Hotel, резиденція турецького прем'єр-міністра і приміщення, що належить Джорджио Армані, в Пекіні. Саме сантехнікою Catalano оснащений  Olimpic Stadiuym Hotel на Олімпійських іграх в Австралії.