Історія бренду

Історія бренду

Сила традиції, поряд з якісним обслуговуванням, все більше пов'язана з клієнтами в Італії. У щоденній роботі Rubinetteria Bugnatese існує пристрасть, воля інновацій та розвитку, що стоїть перед спокусою прийняти ярлики. Компанія була заснована в Bugnate di Gozzano (NO) від Cipriano Marietta в 1950 році.

Оптовики, власники виставочних салонів та сантехніки знають, що кожен кран та пристосування, розроблені сім'єю Марієтти для ванної кімнати або для кухні, створено за назвою дизайну та догляду за кожною деталлю, а також відповідає сучасному смаку кінцевого споживача.

Серед численних еволюцій, які компанія могла прослідкувати, щоб бути конкурентоспроможною та впоратися з ринковими змінами, Rubinetteria Bugnatese вибрала найрозумніший у дусі інновацій та дизайну. Очолювані спадкоємцями Марієтти, спочатку Джанфранко, потім його сини Лорена та Габріеле, компанія вирішила прийняти нову фундаментальну проблему та конкурувати на міжнародних ринках.

Висока італійська якість, яка відрізняє Bugnatese, була представлена ​​у всьому світі. Успішна ділова мережа, що робить його сильнішим за своїх конкурентів.