Blanco історія бренду

Blanco історія бренду

Компанія BLANCO, заснована Хейнріхом Бланком в Німеччині в 1925 році, є частиною групи E.G.O. Blanc & Fischer Group.

1931_blanc_fischer_usw_HistoryImage.jpg

Спочатку вона займалася випуском різноманітного обладнання для харчової промисловості. Основу асортименту компанії в той час становили ємності для води, ковші, котли, обладнання для м'ясників, молочної продукції, армійських кухонь.

1925_herdwasserschiffe2gross_HistoryImage.jpg

У 1950 році компанія почала випуск виробів з нержавіючої сталі. Фактично з цього моменту Blanco і почала своє сходження до звання одного з найбільших німецьких виробників кухонної техніки. У 1954 році виробничі потужності компанії зросли до 4000 мийок щорічно.

1951_spueltischabdeckung_HistoryImage.png

У 1977 році керівництво Blanco виділив три основні напрями діяльності: виробництво кухонної техніки, обладнання для кафе і медичної техніки. У сфері виробництва кухонних мийок велика увага приділяється питанням розробки нових оригінальних форм, а також дизайну виробів.

У 1984 році компанія починає разом з традиційною нержавіючою сталлю використовувати штучний камінь Silacron - композитний матеріал на базі натуральної гранітної крихти і акрилового наповнювача. У побуті матеріал отримує назву штучного граніту. Його перевагою перед традиційними матеріалами є можливість забарвлення в будь-який колір, що дає можливість без зусиль підібрати виріб в тон стільниці, кухонних меблів або оздоблювальної плитки.

завантаження (1).jpegimages.jpeg