Історія бренду

Історія бренду
Історія компанії Hansgrohe Group
10044.jpg
Ганс Грое
Піонерська робота у Шварцвальді
Майстер тканини Hans Grohe (1871-1955) був новатором. У 1899 році він переїхав з Лаккенвальде біля Берліна до маленького міста Шілл Лорд Шильтах. Через два роки він обернувся спиною до ткацтва і створив металеву прес-майстерню. Ганс Грое мав пристрасть до води, і тому з 1901 року він сміливо поставив свої ставки на санітарний сектор, який був ще на ранніх стадіях свого розвитку. Звичайно, санвузли в приватних будинках лише стали модними в той час. Він спеціалізувався на олов'яних душах, таким чином закладаючи основи для незліченного успіху. Протягом 20-го століття невелика робота Ганса Грое в долині Кінціг перетворилася на глобальну компанію. Сьогодні це один з лідерів міжнародних інновацій та ринку для змішувачів та душових кабін.
10045.jpg
У 1909 році заводський будинок був побудованийна родинному домі Grohe в Аустершах, Шильтах
10046.jpg
Ранній шедевр Ганса Гроє: ручний душ з порцеляновою ручкою (1928 р.) - хороший, гнучкий душ для насолоди водою
Коли душ став популярним або: історія успіху в Німеччині
До середини 20-го століття у Німеччині для широких сегментів населення все ще було розкішшю, щоб мати власну ванну кімнату. Ганс Грое вважав душ доступною альтернативою ванній. З самого початку він утворив частину асортименту продукції на металургійному комбінаті. І в наступні десятиліття він прискіпливо присвятив себе подальшому розвитку душу. При цьому він довів, що має хороший ніс для бізнесу - формує культуру душу далеко за межами Шварцвальду.
З 1928 року ручний душ Hans Grohe став зручною альтернативою тодішньому звичайному підвісному душу. Ганс Грое став душовим спеціалістом та піонером німецької сантехніки. Протягом багатьох десятиліть його майстерність та дизайн визначають тенденції. Навіть як 82-річний, він побачив тенденцію, що ручний душ можна прикріпити до стіни на потрібній висоті. Сьогодні це поширене явище у ванних кімнатах по всьому світу - у 1953 році це був удар геніальності ванної кімнати.
10047.jpg
Ганс Грое та його сини: у 1934 році Ганс Юніон (водій) став прокурором. Його пліонний партнер тут: його брат Фрідріх
10048.jpg
Сімейний бізнес виріс: засновник компанії Ханс Грое з його сином Клаусом на руці (фото: 1938)
Інноваційне підприємство з давньою сімейною традицією
Протягом трьох поколінь компанія Hansgrohe була заснована як сімейний бізнес. Наймолодший син засновника Клаус Грое відіграв активну роль у компанії батька з 1968 року. Як "Зелений Розум" (Financial Times Deutschland), Клаус Грое став наставником санітарної галузі з питань охорони навколишнього середовища та сталого розвитку. Він підвищив екологічність та енергозберігаючі продукти так само жорстко, як він сприяв захисту навколишнього середовища та збереження ресурсів у виробництві. До цього часу Клаус Грое керував успішною компанією вже 33 роки, а з 2008 по 2015 рік був головою наглядової ради Hansgrohe. В даний час він є почесним головою.
Двоє синів Клауса Грое продовжували сімейні традиції в оперативному контексті, відіграючи вирішальну роль у світовому успіху душу в Південній Німеччині. З 2008 по 2016 рік Річард Грое був заступником голови виконавчого комітету та керівником бренду Hansgrohe, який, завдяки численним новинкам, перетворився на всесвітньо відомий преміум-лейбл. З 2001 по 2016 рік його брат Філіп Грое керував брендом Axor та створив свій міжнародний прорив, зосередивши увагу на співпраці з відомими дизайнерами.
10049.jpg
Вони розширили компанію на міжнародному рівні: Клаус Грое (праворуч) та його сини Річард (ліворуч) та Філіп Гроей, 2007 рік.
Орієнтована на майбутнє пристрасть до води
Син Клаус Грое П'єр Ніколас Грое є членом Наглядової ради з 2015 року. Сьогодні він відповідає за майбутнє компанії разом з такими людьми: Наглядова рада Hansgrohe та Виконавча рада.
Спеціаліст з ванни та санітарії Hansgrohe нараховує понад 4800 чоловік на всіх континентах. Близько 60% цих робіт працюють у Німеччині. Навіть зараз, кожен день, ця пристрасть до еліксиру життя все ще просуває робочу силу вперед. У невеликому містечку Шілл-Форест Шильтах написано історію ванної кімнати: Hansgrohe у фактах та цифрах