ArtCeram

ArtCeram

Компанію було засновано в Сivita Сastellana – в італійському муніципалітеті у 1987році. На початку виробництво було зосереджене на басейнах для ванної промисловості. Проте, у 2000 році ArtCeram розробила свою власну ідентичність бренду завдяки співпраці з дизайнерами різних країн.

Протягом цих років компанія, почала виробництво нових елементів декору для ванних кімнат, які виводили її на новий рівень.

Демонстраційний зал компанії Artceram займає площу церкви, побудованої в 1577 році за капуцинських ченців. Чарівне місце поруч з фірмою, де традиції і інновації, а також історії Сivita Сastellana і досвід у виробництві кераміки змішалися разом в скоєному балансі.

У 2004 році після глибокої реставрації церква повертається до життя і Artceram вирішує використовувати цей простір для того, щоб представити свою колекцію і розповісти про свою історію.

Стратегічна еволюція відбувається в 2006 році, коли абсолютно нова колекція «La Fontana» приносить їй світове визнання.

"The Artceram" – це нова програма, створена в 2007 році, який пропонує великий вибір вже присутній в каталозі Artceram проектів і нових колекцій. Перефразовуючи Родді Дойл «всі хороші продукти починаються з "the"».

"The Artceram" являє собою дослідження в постійній еволюції, оригінальних, свіжих і амбітних, об'єднаних духом інновацій.