Antonio Lupi

Antonio Lupi

Керуючі директори компанії Антоніо Лупі:

10103.jpg  

Патриція Лупі, президент – адміністрація

Андреа Лупі, виконавчий директор - дослідження, розвиток, комунікації

Нельо Лупі, виконавчий директор - виробництво

Серхіо Лупі, виконавчий директор.Історія створення бренду Антоніо Лупі:

Антоніо Лупі - це людина, яка стала творцем своєї долі.

У 1950-х роках Антоніо Лупі запустив інноваційне виробництво скляних елементів інтер'єру. Це був зухвалий виклик для того регіону Італії, де розташовувалася реміснича майстерня цього творця, адже всі займалися або виробництвом взуття, або виробництвом шкіряних виробів. В результаті довгої і наполегливої ​​роботи, скляні аксесуари Антоніо зайняли своє місце на ринку Італії. З тих пір Антоніо почав розвивати свої ідеї в нових напрямках роботи компанії, він відкрив напрямок з виробництва дзеркал, ламп, підсвічників і полиць.

1969 року з'явилася сучасна фабрика Лупі, яка і до цього дня працює на території Італії, в області Флоренція. Разом з новою фабрикою. З'явилися демонстраційні зали. З цього часу почалася робота по активному просуванню бренду за межі Італії.

У 1980-х роках компанія Антоніо Лупі підключила до розвитку дизайнерських рішень широке коло дизайнерів, архітекторів, проектувальників і художників.

Незважаючи на те, що Антоніо Лупі вже немає на цьому світі, його дизайнерські рішення живі в продовжувачах його справи. Тепер діти Антоніо продовжують традиції батька.

10104.jpg

Виробництво:

Відмінною особливістю компанії Антоніо Лупі, є, її здатність вводити новинки, безперервно шукаючи нові матеріали і проекти, вкладаючи капітал у великій мірі в виробничу технологію. Хоча, Антоніо Лупі починав свій бізнес виключно займаючись виробництвом аксесуарів для ванної кімнати, то зараз, виробнича лінія охоплює всю житлову площу, завдяки співпраці з встановленими проектувальниками, такими як Карло Коломбо, Nevio Tellatin, Ріккардо Фатторі, Мауро Карлезі, Доменіко де Пало і Паоло Арменізе.

10105.jpg

Гарантія вищої якості - давня місія Антоніо.

Все ще сімейна фірма, antoniolupi також має глибоко територіальні коріння. Приблизно 200 ремісників і постачальників, більшість з них з Тоскани, залучені в виробничу мережу компаній. Іншими словами, компанія antoniolupi, не має нічого спільного з масовим виробництвом. Вручну виконується близько 80% робіт, включаючи різання, фарбування і складання виробів.